Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama

19-09-2019 ADMİN 0 YORUM

 Sünnet tahtı, Sünnet organizasyonlarının vazgeçilmez kalemlerinden biridir. Konseptimiz, Sünnet tahtı, arka ışıklı platformu, led par aydınlatması, takı sandığı, sehbası, halısı, ebeveyn sandalyesi, nazarlığı ve maşallah süslerinden oluşmaktadır. Sünnet tahtı kiralama da öncü olan firmamızda 6 farklı taht renk seçeneği bulunmaktadır. Sünnet çocuğunun keyifle oturarak etrafı seyredeceği bir sünnet tahtı kendisini çok daha iyi hissettirecektir.

   Sünnet kıyafetinin renginin uygunluğunda seçeceğiniz sünnet tahtı renk ve modeli, sünnet düğününüzü daha şık ve ihtişamlı yapacaktır. Bu yüzdendir ki sünnet tahtı renkleri arasından uygun olanı tercih etmek gerekecektir. 

   Sünnetin sultanı önceden belirlenen müzik eşliğinde 4 yeniçeri ve tahtırevanla salona girer ve bir patişah edasıyla misafirleri selamlayıp sahneye kadar gelir. Tahtırevan yere indirilir, öndeki 2 yeniçeri sağa ve sola açılır ve 4 yeniçeri kılıçını tutarak selama gecer. Sünnetin sultanı tahtırevandan iner ve alkışlar eşliğinde sünnet tahtına yürüyerek gider ve tahta oturur. Böylelikle masal başlamış olur.

   Ankara sünnet tahtı kiralama da öncü olan ÇEBİ ORGANİZASYON uygun fiyat, kalite ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Sünnet tahtısünnet koltuğukral tahtı kiralamak için uygun fiyat, nakliye ve kurulumu için bizimle irtibata geçiniz. 

     Hayalleriniz masal, Masallar gerçek olsun diye...