Palyaço Kiralama

  Palyaço İtalyanca kökenli bir sözcük olup, bugün dünyanın bir çok ülkesinde sanat dalı olarak algılanmakta olup, çocukların en iyi ve en eğlenceli vakit geçirmesi gibi kavramlarla anılmaktadır. Palyaçoluk Antik Yunan'da, İtalyan sokak tiyatrolarında, Fransa'da Pandomim, Japonya'da Kabuki olarak karşımıza çıkmaktadır. Palyaçolar, renkli kostümleriyle, makyajlarıyla ve aynı zamanda oyun kabiliyetlerinin yanında çocukların güvenliğinide sağlayan kişilerdir. Palyaçoluk günümüzde de herkesin yapamayacağı meslek dallarından biridir. Sadece kostüm giyerek yüzünü boyayarak palyaço olunmayacağı aşikadır. Gerek çocuk psikolojisinden anlamak, çocuklarla konuşurken kullanılan kelimelere kadar dikkat edilmesi gereken kurallar bilinmelidir. Çocukların hoşca vakit geçirirken, çeşitli hareket ve mimiklerle insanları eğlendirmek amacıyla gösteri sunan animatörler büyüklerinde beğenisini ve ilgisini kazanmakdadırlar.

   Palyaço kiralama hizmeti, doğumgünü, açılış, tanıtımsünnet organizasyonu, piknik organizasyonu, anasınıfı ve okul öncesi eğitimi verilen kreşlerde çocuklar için özel olarak hazırlanan palyaço hizmeti vermekteyiz.

   Palyaço ekimizin özel dikim kostümü, kaliteli yüz boyama kalemi ile yapacağı çeşitli oyun aktivitelerle çocuğunuzun gününü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yaş gruplarına göre proğramları farklı olan ekibimizin, yaş gruplarına göre istenildiğinde Oyun abisi veya Oyun ablası olarakta görev yapmaktadırlar.

   Profesyonel eğitim almış ve özel gün organizasyonlarınıza renk ve eğlence katan animatör ekibimiz Ankara Palyaço kiralama da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.