Sünnet Organizasyonu

   Geleneklerimiz arasında erkek çocuklarımızın ilk mürveti olan sünnet düğününü yapmak her anne babanın hayalidir. Çocuklarında hayatları boyunca unutamayacakları bir gün olacaktır sünnet düğünü. Bunun içinde aileler çeşitli sünnet konseptlerinin bulunduğu organizasyonu yapmak için arayış içerisine girerler. Çünkü sünnet organizasyonunun kusursuz ve mükemmel olmasını isterler. Sünnet düğünü çocuklara hitap ettiği kadar büyüklerede yönelik her ayrıntı düşünülmelidir. Bu noktada organizasyon firma arayışı başlamaktadır. Organizasyon firması seçimi burada çok önemlidir.

   Sünnet düğünü organizasyonu, profesyonel ekip ve tecrübesiyle %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile Ankara ve çevre illerde bir çok sünnet organizasyon faaliyetlerini başarıyla gerçekleştirmiş olan firmamız ÇEBİ ORGANİZASYON bu anlamda müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.

   Sünnet düğünlerinde; sünnet tahtı, Yeniçeri ve tahtırevan, Alp ekibi, palyaço, pamuk şeker, patlamış mısır, osmanlı macunu, osmanlı şerbeti, sihirbaz gösterisi, karagöz hacivat, bouble show, oyun abisi, animatör, balon süsleme, kukla gösterisi, masal karakterleri gibi alternatfler arasından seçeceğiniz kalemler sünnet düğünlerinin daha da renkli geçmesini sağlayacaktır. Sünnet organizasyonlarından vazgeçilmezlerinden biri olan Yeniçeri askerleri, gösterişli ve ihtişamlı duruşlarıyla, giydikleri kıyafetleri, kılıç, bileklik ve diğer aksesuarları ile girişte bayraklarla nöbet tutarak misafirleri karşılamaları görsel bir şölen havası hissettirmekdedir. Yeniçeriler ile salona gösterişli bir giriş yapan sünnet çocuğu bir patişah edasıyla misafirleri selamlarken, geçiş esnasında yer volkanların yakılması organizasyona çok daha renk katacaktır. Sahneye kadar taşınan sünnetin sultanı aile tarafından tahtırevandan indirilir ve sünnet tahtına oturulur. Artık sünnetin sultanı tahta oturmuştur. Sünnet organizasyonu artık masal tadında başlamıştır.